





Speedmaster MoonSwatch EarthPhase { WORKING}
Available in various colours inspired by celestial bodies, it combines affordability with the prestige of a legendary timepiece. Perfect for fans of space exploration and stylish!
we sell refurbished products after repairing and renewing them
| Model | MoonSwatch |
| Chronograph | Working |
| Functions | Date & Stopwatch |
| Dial Colour | Multiple |
| Dial Size | 42x13 mm |
| Case Material | Plastic |
| Strap Colour | Multiple |
| Strap Material | Velcro |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 3 Bar |
| Weight | 29 Gram |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 12 Months (Wristly) |
Original: $20.40
-70%$20.40
$6.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Available in various colours inspired by celestial bodies, it combines affordability with the prestige of a legendary timepiece. Perfect for fans of space exploration and stylish!
we sell refurbished products after repairing and renewing them
| Model | MoonSwatch |
| Chronograph | Working |
| Functions | Date & Stopwatch |
| Dial Colour | Multiple |
| Dial Size | 42x13 mm |
| Case Material | Plastic |
| Strap Colour | Multiple |
| Strap Material | Velcro |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 3 Bar |
| Weight | 29 Gram |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 12 Months (Wristly) |















