✨ New Arrivals Just Dropped!Explore






DW Petite Round Mesh Chain Rose Gold
This DW Petite Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
| Model |
Petite Ashfield
|
| Dial Color | Rose Gold |
| Dial Size | 28mm |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 37gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Wristly) |
Select Box
From $4.83
Original: $16.11
-70%DW Petite Round Mesh Chain Rose Gold—
$16.11
$4.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This DW Petite Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
| Model |
Petite Ashfield
|
| Dial Color | Rose Gold |
| Dial Size | 28mm |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 37gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Wristly) |




