✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

























DW GOLD Round Mesh Chain
This DW Petite Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
| Model |
Ashfield
|
| Dial Color | White - Black - Green |
| Dial Size | 28mm |
| Strap Color | Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 37gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Wristly) |
Select Box
Select Dial color
From $4.83
Original: $16.11
-70%DW GOLD Round Mesh Chain—
$16.11
$4.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This DW Petite Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
| Model |
Ashfield
|
| Dial Color | White - Black - Green |
| Dial Size | 28mm |
| Strap Color | Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 37gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Wristly) |





