✨ New Arrivals Just Dropped!Explore




DW Quadro (Rectangle)
This DW Quadro Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
We sell Refurbished Products after Repairing and Renewing Them
| Model |
Quadro Pressed
|
| Dial Colour | Multicoloured |
| Dial Size | 26mm |
| Strap Colour | Multicoloured |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek Design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 32gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
Select Color
From $4.19
Original: $13.96
-70%DW Quadro (Rectangle)—
$13.96
$4.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This DW Quadro Female analog watch offers accurate timekeeping and a sleek, classic design.
We sell Refurbished Products after Repairing and Renewing Them
| Model |
Quadro Pressed
|
| Dial Colour | Multicoloured |
| Dial Size | 26mm |
| Strap Colour | Multicoloured |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Mineral |
| Functions | Water Resistant |
| Features | Sleek Design |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Item Weight | 32gm |
| Quality | 7A Premium Quality |





